5 وب سایتی که بهترین منبع فیلم و سریال ها هستند

5 وب سایتی که بهترین منبع فیلم و سریال ها هستند

داشتن سرگرمی یکی از بخش های مهم زندگی ماست. شما ممکن از از هر صنف شغلی باشید، با این وجود پس از اتمام کارهای روزانه یا اتمام کارهایتان، بایستی اوقات فراغت خود را به نحوی مدیریت کنید، گاهی با دیدن فیلم، گاهی با ورزش کردن و گاهی نیز با رفتن به سفر سعی میکنید تا به بهترین شکل ممکن از اوقات فراغت خود استفاده کنید، در این مقاله سعی کردیم با معرفی 5 سایت برتر در زمینه اطلاعات فیلم ها و سریال ها کمکی به انتخاب شما در زمینه پرکردن اوقات فراغت با فیلم و سریال کرده باشیم، پس در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید.

1.سرویس Netflix

قطعاً این لیست بدون معرفی وب سایت نت فلیکس در آغاز نمی تواند شروع شود، وب سایت نت فلیکس یک وبسایت پخش آنلاین فیلم و سریال است که در سال 1998 توسط  Marc Randolph و Reed Hastings راه اندازی شده است. در ابتدا این وب سایت با فروش سی دی توسط سروی ایمل فعالیت خود را آغاز کرد، سپس با تاسیس سرویس پخش آنلاین در سال 2007 قدم جدیدی در این حوزه برداشتند. این سرویس یکی از بروزترین وب سایت ها است که تقریباً بیشترین و کاملترین فیلم ها را دربر می گیرد. این وب سایت تقریباً از تمامی پلتفرم ها و سیستم عامل ها پشتیبانی میکند.

2. سرویس Box Office Reporter

این سرویس برای طرفداران بالیوود بسیار فوق العاده است. این سرویس آخرین اطلاعات و اخبارها را درباره فیلم و سریال های بالیوود ارائه می کند. یکی از ویژگی های جالب این سرویس ارائه باکس آفیس فیلم ها و سریال های بالیوود است، اگر از طرفداران بالیوود هستید این وب سایت را از دست ندهید.

3.سرویس Hulu

Hulu یکی دیگر از سرویس های بسیار باکیفیت پخش آنلاین است. این سرویس تقریباً شبیه سرویس نت فلیکس است و مجموعه ای شوهای تلویزیونی، ویدیو کلیپ ها و فیلم های باکس آفیس را ارائه می کند. یکی از ویژگی های این سرویس بازپخش سریال های پخش شده در شبکه های تلویزیونی است.

4.وب سایت The Hollywood Reporter

این وب سایت یکی از بروزترین سرویس های مرتبط با فیلم ها و سریال های هالیوودی است، اگر دوست دارید تا از اخبار بازیگران و سلبریتی های هالییودی باخبر شوید و از جدیدترین کارهاو … آن ها باخبر شوید این سرویس گزینه مناسبی است. بنظر من شما قطعاً عاشق این وب سایت خواهید شد!

5.سرویس یوتیوب YouTube

سرویس یوتیوب تقریباً برای همگی آشناست، تفاوت این سرویس با سرویس های اشاره شده دربالا، امکاان ایجاد کانال و استریم توسط کاربران است، ضمناً همگی مستحضرید که یوتیوب بهترین وبسایت برای پخش ویدئو است، در این سرویس کانال های معتبر زیادی وجود دارد که اقدام به پخش فیلم و سریال، ویدئو کلیپ و غیره می کنند.

 

منبع: LifeHack

نظرات کاربران