جدیدترین مدل های بهاری برای خانم ها

جدیدترین مدل های بهاری برای خانم ها

بهار فصل سرزندگی و طراوت است، انسان ها نیز به مانند فصول دوست دارند تا مدل های جدید طراوت و سرزندگی خود را نشان دهند؛ پوشیدن لباس طبق مُد یکی از روش های نمایش طراوت و سرزندگی است؛ پوشیدن زیبا به خانم ها و آقایان اعتماد به نفس می بخشد و در روحیه ی انسان تاثیر مثبت می گذارد.

با مدهای بهار در سال 1397 آشنا شوید

پلیسه

از برند تام فورد گرفته تا پیتر پیلوتو مدل پلیسه جایگاه خوبی برای خود پیدا کرده است. مدهای زیادی امسال روی کار آمده اند اما هیچ کدام به اندازه مدل پلیسه محبوبیت پیدا نکرده است.

کیف کمری

درست است که به کار بردن این مد زیاد هم آسان نیست اما هنوز هم جذابیت خود را از دست نداده است. به تنهایی استفاده کردن از آن ها زیاد جالب به نظر نمی رسد. کیف های کمری را روی دوش نیندازید و همراه با ژاکت استفاده کنید و دکمه های ژاکت را باز بگذارید.

یاسی

رنگ های یاسی و اسطوخودوسی رنگ های جذابی هستند اما برای هر رنگ پوستی مناسب نیستند. به جای سرتاپا یاسی فقط کت یا کیف رنگ یاس استفاده کنید.

سفید

شاید استفاده از رنگ یاسی کمی سخت باشد اما رنگ های روشن تری هم هستند که نیاز نیست زیاد وقت برای ست کردنشان بگذارید. مثل رنگ سفید. با پوشیدن کت سفید روی پیراهن گل گلی همراه با کیف سفید ظاهر خوبی برای خود بسازید.

نظرات کاربران