معرفی چند اپلیکیشن جدید برای سال نو

معرفی چند اپلیکیشن جدید برای سال نو

عید و سال جدید برای ما ایرانی ها یعنی نو شدن و رخت کهنه را از تن در کردن، در سال جدید و آغاز بهار قصد داریم چند اپلیکیشن کاربردی و جالب را به شما عزیزان معرفی کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اپلیکیشن های خوش ساخت و کاربردی که نیازهایی را که حتی از آنها اطلاع نداشتید برآورده می کنند و به شما این حس را می دهند که یک گوشی به واقع هوشمند را در دست دارید. البته همه ما وقت کافی برای گشتن در فروشگاه های اپلیکیشن و نصب و امتحان همه گزینه های مناسب را نداریم. به همین دلیل زحمت انجام این کار را برای شما کشیدیم و می خواهیم تعدادی از بهترین اپلیکیشن های ارائه شده در سال 96 را به شما معرفی کنیم.

Socratic

پلتفرم: اندروید، iOS

یادگیری ریاضی اگر یکی از سخت ترین کارها برای دانش آموزان و دانشجویان نباشد، یکی از کم طرفدارترین آنهاست. یکی از دلایل این موضوع را باید پیچیدگی روش های حل مسئله و دشواری به خاطر سپردن انواع شیوه های رسیدن به جواب دانست. اپلیکیشن Socratic که نام آن به معنی سقراطی است، برای حل همین مشکل به بازار عرضه شده و انصافا در نوع خود بسیار کاربردی و جالب است. اگر به یاد ندارید یک مسئله یا معادله به خصوص چطور حل می شود یا مثلا از روش تجزیه یک کسر جبری هیچ ایده ای ندارید، جای نگرانی نیست؛

راهکار چیست؟

تنها کافی است گوشی هوشمند خود را به همراه داشته باشید! هرچند امکان تایپ کردن صورت مسئله هم وجود دارد، اما می توانید با استفاده از دوربین گوشی از مسئله مورد نظر یک عکس بگیرید و تمام؛ فناوری پردازش تصویر با شناخت خودکار ورودی مسئله، روش حل آن را پیدا کرده و به صورت قدم به قدم به شما نمایش می دهد. البته این اپلیکیشن تنها برای پاسخگویی به سوال های ریاضی پیش روی دانش آموزان نیست و امکان پاسخگویی در سایر حوزه ها ازجمله علوم تجربی و تاریخ را هم داراست، ولی در این زمینه ها می توانید با جست و جو در گوگل به نتایج مشابه و حتی بهتر برسید.


Thrive

پلتفرم: اندروید، iOS

گوشی های هوشمند بخش اعظم زمان مفید روز ما را به خود اختصاص می دهند و این چیز جدیدی نیست. در نتیجه اپلیکیشن های متعددی برای کنترل میزان استفاده از گوشی های هوشمند و محدود کردن اعتیاد ما به آن طراحی و عرضه شده اند و هر یک با روش های مختلف س عی در کاهش وابستگی ما به این مخدر دوران مدرن! را دارند.در این بین اما اپلیکیشن Thrive با داشتن رابط کاربری ساده و راحتی می تواند شما را در این مهم یاری دهد: در حالت Thrive یا رشد کردم تمامی اپلیکیشن ها و نوتیفیکیشن ها، تماس ها و پیام های متنی برای بازه زمانی مشخص شده از طرف شما مسدود می شوند.


Rules of Survival

پلتفرم: اندروید، iOS

نوبتی هم باشد نوبت بازی است و البته که امسال در این زمینه هم اتفاق های جالبی افتاده است. یکی از مهم ترین اتفاق ها اما پیدایش سبک جدیدی از بازی های آنلاین گروهی به نام Battle Royal است که با بازی PUBG در پلتفرم PC مشهور شد و الان مثل یک ویروس به تمام پلتفرم های بازی از جمله گوشی های هوشمند راه پیدا کرده است. در این سبک از بازی شما در یک جزیره به همراه حدود 100 نفر دیگر باید برای زنده ماندن بجنگید و تنها برنده آخرین کسی که زنده باشد. البته در نگاه اول اجرای چنین بازی سنگینی در محیطی گوشی های هوشمند بسیار دشوار به نظر می رسد.

 

سال خوبی را برایتان آرزومندیم

نظرات کاربران