راهنمای جامع خرید کاغذ دیواری

راهنمای جامع خرید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یک از بهترین و ساده ترین راه ها برای تزئین دیوارها هستند. اما با وجود این همه تنوع و مدل های خوب، کدام طرح و مدل را باید انتخاب کرد؟ در این مطلب راهنمای جامع خرید انواع کاغذ دیواری را برایتان گردآوری کرده ایم.

راهنمای خرید کاغذ دیواری

طرحی را انتخاب کنید که آن را واقعاً دوست داشته باشید و هرگز از آن خسته نخواهید شد.برای هر طرح یا رنگی که می خواهید انتخاب کنید، کاغذی را انتخاب کنید که بهترین کیفیت را بعد از نصبداشته و غلظتی ملایم از رنگ و جوهر و نقش های چاپ شده داشته باشد. بدین ترتیببا سایرین یک دنیا اختلاف خواهید داشت و از آلودگی بعد از نصب و پیچیدگی در نصب آننیز رهایی خواهید یافت. از چاپ های بی کیفیت روی کاغذ های براق پرهیز کنید.

راهنمای خرید کاغذ دیواری طرح دار

انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، انتخابی بسیار منحصر به فرد و شخصی است.برای انتخاب کاغذ دیواری باید به حس و غریزه زیبایی شناختی خود اعتماد کنید.برای طراحی یک اتاق دل باز، عناصر سنتی و بدون عمر یک کاغذ دیواری که از چاپی فوق العاده قویو تکنیک چاپی مثل نشانه گذاری استفاده شده را انتخاب کنید. عمق رنگ، طرح و جزئیات کاغذهای دیواریهر کدام به نوبه خود عناصر مهم انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب هستند.

راهنمای خرید کاغذ دیواری اتاق

انتخاب کاغذ دیواری کاملاً به این بستگی دارد که می خواهید اتاقتان چگونه باشد؟ تحقیقات نشان داده اندکه این روش، احساسی خاص و جریانی که شما از یک اتاق انتظار دارید را به ارمغان می آورد.وقتی انتخاب خود را می کنید، از چندین کتاب راهنمای کاغذ دیواری استفاده کنید. سپس غریزه خود رادنبال کرده و وقتی که انتخابتان را قطعی کردید، آن را عملی کنید.

ه فضایی که می خواهید در آن کار انجام دهید، متمرکز شوید. چراغ ها همیشهعنصری مهم در جلو دادن به دیوار اتاقتان هستند. نمونه هایی را انتخاب کرده و برای یک هفته آنرا آزمایش کنید. این بسیار مهم است که یک کاغذ دیواری در نور چراغ ها و اندازه و ابعاد اتاقدر صبح و ظهر و شب چگونه به نظر رسیده و چطور خواهد بود.

راهنمای خرید کاغذ دیواری برجسته

اگر شما متمایل به استفاده از طرح های کاغذ دیواری با رنگ هایی برجسته نیستید، سادگی نیزمی تواند به همان اندازه خیره کننده باشد. از طرحی طبیعی که بافت های آن با جزئیات بودهیا طرح های تکرار شونده دارد، استفاده کنید که با تأثیر نور بر بافت و طرح آن باعث بازی آن ها شده.سایه روشن یا طرح هایی شبیه هولوگرام، تعادلی از طراحی شامل قدرت رنگ سفیدمثل بوم رنگ شده را به شما می دهد.

نمونه ای از کاغذ دیواری انتخابی خود را به جایی از خانه آویزان کنید، طوری که انگار آن را آنجا نصبکرده اید. تکه ای از نمونه را به دیوار چسبانده و چند قدم به عقب بروید و به آن نگاه کنید.این کلید انتخاب است. شرایط نور و سایر جزئیاتی را که در اتاق تأثیری در دکوراسیون دارندرا در نظر بگیرید و برای یک تا دو روز با آن زندگی کنید. پیش از آنکه تصمیم نهایی خودرا بگیرید آن را امتحان کنید.

نکات دیگر در انتخاب و خرید کاغذ دیواری

اولین قدم برای انتخاب کاغذ دیواری آن است که بدانید می خواهید سایه روشنی از طراحی رویدیوارهای خود داشته باشید یا می خواهید آثار هنری، مبلمان و یا به طور کلی دکوراسیون خود را با عنصریزیباتر کرده و از زیبایی آن حمایت کنید. همیشه تلفیق تعارض هاست که فضاهای جدید و قدیمی،مات و براق یا گرم و سرد را جذاب می کند.

اگر اتاق کوچکی دارید، از کاغذ دیواری با جزئیاتی بسیار زیاد استفاده کنید. آرمان گرا باشیدو بدون ترس وارد این طراحی شوید؛ شما فقط یک بار زندگی می کنید.

منبع: بامیلو

نظرات کاربران