بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا + عکس

بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا + عکس

ریحانه پارسا بازیگر، اهل تهران و متولد اسفند سال ۱۳۷۷ می باشد. وی دارای دیپلم نمایش از هنرستان سوره است. او بواسطه بازی در نقش لیلا در سریال پدر که از شبکه دوم سیما پخش شد، به شهرت زیادی رسیده است. وی کار حرفه ایی خودش را از تئاتر در هنرستان سوره شروع کرده و برای بازی در سریال پدر ، از بین ۲۵۰ نفر انتخاب شد و از این بابت خوشحال است.

ریحانه پارسا ازدواج نکره و مجرد است. شغل پدرش آزاد و مادرش خانه دار است. در داستان سریال پدر آمده است : حامد پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عشقی با لیلا می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می‌گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ‌ساز بزند.

علایق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا به کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه بسیار زیادی دارد. او در کلاس های بازیگری زیادی شرکت کرده و در دوران دانشجویی و مدارس کار تئاتر مدرسه را بر عهده داشته است. همچنین زمانی که دانشجو بوده چندین تئاتر را با دوستانش کار کرده است.

داستان سریال پدر

قصه دختر جوان و شروری که حین انتقامی ساده در دانشگاه دلباخته پسر همکلاس خود می‌شود و به یکباره تحولی عمیق در زندگی‌اش روی می‌دهد این شب‌ها خط قرمزهای تلویزیون را بازتر کرده است و باعث شده تا مردم بیش از گذشته سریال‌های تلویزیون را تماشا کنند. با تمام انتقادهایی که از این سریال و بالاخص تکراری بودنی که از آن حرف‌ و حدیث‌ هایی در جوامع مجازی دیده می‌شود، این سریال آنتن شبکه دو را پر مخاطب کرده است و توانسته مخاطبان را همراه قصه عاشقانه لیلا و حامد کند.

تصاویر ریحانه پارسا

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران