معرفی ال جی V40 thinq ،شاهکاری با 5 دوربین+ تصاویر

معرفی ال جی V40 thinq ،شاهکاری با 5 دوربین+ تصاویر

به نقل از وب سایت Phanadroid، در یک معرفی کوتاه و مختصر، شرکت ال جی اقدام به معرفی گوشی  LG V40 Thinq کرده است. در واقع یک تیزر معرفی از این گوشی در حساب کاربری یوتیوب ال جی در کره جنوبی منتشر شده و حضور ۵ دوربین در این گوشی را تایید کرده است. از این 5 دوربین، سه دوربین آن در بخش پشتی قرار دارد و 2 دوربین آن در بخش جلویی گوشی قرار گرفته است.

 

ویژگی های گوشی LG V40 Thinq

این معرفی کوتاه همچنین تایید کرده که نمایشگر دستگاه اندازه ۶.۴ اینچی داشته که کمی از وی۳۰ بزرگ‌تر است. همچنین این گوشی در رنگ‌های قرمز، آبی و خاکستری عرضه خواهد شد. سنسور اثر انگشت این گوشی نیز در بخش پشتی و در زیر دوربین گوشی قرار گرفته است. اگرچه در این تیزر تصویر بخش جلویی دستگاه نمایش داده نمی‌شود اما می‌توان به شایعات قبلی اعتماد کرد و گفت که نماشگر دستگاه بدون حاشیه و دارای بریدگی در بالای آن خواهد بود.

 

به طور کلی باید بگوییم که ال جی V40 بسیار شبیه به نسل قبلی خود یعنی V30 خواهد بود با این تفاوت که طراحی آن شاهد پیشرفت‌هایی کوچک بوده که بزرگ‌ترین نمونه این تغییرات، دوربین سه تایی و نمایشگری بزر‌گ‌تر با بریدگی در بالای آن خواهد بود. انتظار داریم این گوشی با پردازنده اسنپ‌دراگن ۸۴۵، Quad DAC برای پورت هدفون و یک دکمه اختصاصی برای گوگل اسیستنت عرضه شود. همچنین تکنولوژی ساخت نمایشگر دستگاه نیز OLED بوده و انتظار داریم نمایشگر بسیار با کیفیتی در این گوشی شاهد باشیم.

فیلم کوتاه معرفی گوشی LG V40 Thinq

 

 

 

منبع: TheVerge

نظرات کاربران