10 ایده جالب و مدرن برای تزئین اتاق نشیمن

10 ایده جالب و مدرن برای تزئین اتاق نشیمن

اگر قرار باشد تا یک فضا از خانه ی خود را برای تزیئن دکوراسیون انتخاب کنید و در طراحی آن سنگ تمام بگذارید، قطعاً اتاق نشیمن( یا حال-که هال نیز گفته می شود) قطعاً در صدر لیست مورد نظر قرار می گیرد.

  1. یک اتاق نشیمن رنگین کمان می تواند بسیار غافلگیر کننده و جذاب باشد اگر کمی سلیقه به خرج بدهیم.

2. اتاق نشیمن با بافت تکستچر سفید می تواند بسیار خیره کننده باشد، قطعاً استفاده از رنگ سفید به صورت تک رنگ جذابیت خاصی به فضای اتاق نشیمن می بخشد.

3.اتاق نشیمن آبی

با اضافه کردن یک رنگ ابی ملایم با ترکیبی از مبلمان فیروزه ای می تواند ایده ی جالبی برای دکوراسیون اتاق نشیمن شما باشد.

4.مبل های رنگارنگ

یک ترفند آسان برای تسلط بر یک اتاق نشیمن مدرن، این است که یک رنگ دیوار تسکین دهنده با یک جفت دراماتیک، مانند این ناهارخوری های آبی می تواند معجزه کند.

5.اتاق نشیمن دنج

طراح دکوراسیون می گویند: استفاده از رنگ های سبک تر، رنگ های طبیعی مانند سفید، کرم ها و قهوه ای ها، می توانید یک مکان را شارژ کنید. با استفاده از بافت طبیعی در مقایسه با یک رنگ روشن نیز یک نگاه غیر منتظره و خوشایند ایجاد کنید.

6.تزئین اتاق نشیمن به سبک بوهو (boho)

7. نورپردازی هندسی

آفست یک فضای خنثی با روشنایی چشمگیر، در این اتاق نشیمن همانند اتاق نشیمن هایی که از فرانسوی الهام گرفته است، بسیار آرام و ملایم است. روشنایی فضای کل اتاق را تنظیم می کند.پس مطمئن شوید چیزی قابل توجهی  را انتخاب می کنید.

8. یک اتاق نشیمن با تزئینات مینیمال

9. اتاق نشیمن با دکوراسیون براق

10. اتاق نشیمن به سبک هنری

هنگامی که تمام عناصر را در یک اتاق کاملا صاف و بی آلایش نگه دارید، اطمینان حاصل کنید که یک نقطه کانونی در اتاق برای افزودن علاقه بصری وجود دارد.

شما کدام یک از ایده های بالا را می پسندید، نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید.

 

منبع: مجله اینترنتی چراغ

 

نظرات کاربران