نوید محمدزاده خبر داد: مغزهای کوچک زنگ زده 1میلیاردی شد!

نوی محمدزاده خبر داد: مغزهای کوچک زنگ زده 1میلیاردی شد!

فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده در سه روز اول اکران به فروش یک میلیاردی رسیده است، نوید محمدزاده یکی از بازیگران این فیلم سینمایی است که در سال 1396 ساخته شده است، وی با انتشار یک بنر در استوری اینستاگرام خود خبر از میزان فروش یک میلیاردی این فیلم سینمایی داد.

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده جدیدترین کار هومن سیدی بازیگر و کارگردان شناخته شدی ایرانی است؛ این فیلم که دیدگاهی منتقدانه به وضعیت جوانان ایزانی در دهه ی اخیر دارد با استقبال بی نظیر بینندگان و تماشاگران مواجه شده است.

فیلموگرافی

مغزهای کوچک زنگ‌زده فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی محصول سال ۱۳۹۶ است. نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت‌های اصلی این فیلم را برعهده دارند. تعدادی از بازیگران این فیلم از بین ۱۵هزار ویدیوی ارسالی فراخوان بازیگری و شاگردان کلاس‌های هومن سیدی انتخاب شده‌اند.

مغزهای کوچک زنگ زده کاندیدای یازده جایزه از جشنواره فجر و برنده چهار جایزه از جمله سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه شد. این فیلم سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را هم به دست آورد. این فیلم در انتقاد از وضعیت موجود اجتماعی خصوصاً در مقوله پخش و توزیع مواد مخدر در ایران ساخته شد.

در خلاصه ی این فیلم آمده است:

میگن اگه چوپان نباشه گوسفندا تلف میشن یا گم میشن یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی میمیرن چون مغز ندارن، هرکسی که مغز نداره به چوپان احتیاج داره، یه چوپان دلسوز.

بازیگران و عوامل فیلم مغزهای کوچک زنگ زده:

نویسنده و کارگردان: هومن سیدی
تهیه‌کننده: سعید سعدی
بازیگران: نوید محمدزاده, فرید سجادی حسینی, فرهاد اصلانی, علی علایی, نازنین بیاتی, نوید پورفرج, مرجان اتفاقیان, هامون سیدی, لادن ژاوه وند, مهیار راحت طلب, مهرداد بهاالدینی, اشکان حسن پور, پیمان پازوکی, امید شیری, آرمین بهجت, منصوره ایلخانی, مهران ملکوتی, صفر محمدی, محمود کیان

منبع: مجله اینترنتی چراغ

نظرات کاربران