7 فیلم برتر کمدی رمانتیک در سال 2018 که باید دید

7 فیلم برتر کمدی رمانتیک در سال 2018 که باید دید

در سال 2018 با توجه به خلق شدن چند فیلم سینمایی کمدی رمانتیک که روح تازه ای به این ژانر بخشیده اند بسیار پرطرفدار شده اند، اخیراً سایت esquire با لیست کردن 7 فیلم برتر در این ژانر پرطرفدار سعی کرده است آن ها را معرفی کند که در زیر ترجمه ای از این مطلب برای خوانندگان عزیز گردآوری شده است. در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید.

۱. فیلم سینمایی آسیایی های خرپول – CRAZY RICH ASIANS

ریچل چو (کنستانس وو) نمی داند که دوست پسرش نیک (هنری گلدینگ) به یکی از ثروتمندترین خانواده ای آسیایی تعلق دارد. اما زمانی که به همراه او به سنگاپور سفر می کند و با مادر سختگیر او (میشل یئو) آشنا می شود، همه چیز تغییر می کند.


۲. فیلم سینمایی تقدیم به تمام مردانی که در گذشته دوست شان داشتم – TO ALL THE BOYS I’VE LOVED BEFORE

مضهمون این فیلم که براساس رمان جنی هان ساخته شده، لارا جین (لانا کاندور) یک دختر نوجوان است که هرروز برای مردانی که دوست دارد و حسش یک طرفه است نامه می نویسد. اما زمانی که این نامه ها به این افراد ارسال می شود زندگی او دگرگون شده و ماجراهای عاشقانه ای برایش رخ می دهد.


۳.فیلم سینمایی آن ها را باهم آشنا کن(جورش کن) – SET IT UP

دو دستیار (زوئی دویچ و گلن پاول) از روسای زورگوی خود (لوسی لیو و تایی دیگز) خسته اند و تصمیم می گیرند آن ها را باهم آشنا کنند تا زورگویی شان کمتر شود. اما در این راه به هم علاقه مند می شوند.


۴. فیلم سینمایی با عشق، سایمون – LOVE, SIMON

سایمون اسپیر (نیک رابینسون) همانند تمام نوجوان های آمریکایی یک راز مهم دارد و آن راز همجنس گرا بودن اوست. زمانی که یکی از دانش اموزان به رابطه او با دانش اموز دیگر پی می برد، سایمون را تهدید می کند که درصورت آشنا نکردن او با دوستش، سایمون را از مدرسه بیرون می کند. این مشکلات باعث می شود تا سایمون با خودش رو به رو شده و برای خودش ارزش بیشتری قائل شود.


۵. فیلم سینمایی کلوپ کتاب – BOOK CLUB

چهار دوست قدیمی (دایان کیتون، جین فوندا، کندیس برگن و مری استینبورگن) با انتخاب سه گانه “پنجاه طیف” ای.ال جیمز برای کلوپ کتاب خود، در زندگی خود انگیزه های جدیدی می یابند. با پیدایش عشق و هیجان در زندگی آن ها صحنه های جذابی پدید می آید.


۶. فیلم سینمایی ژولیت، برهنه – JULIET, NAKED

رز بیرن و کریس اودوود در نقش زوجی به نام انی و دونکان نقش آفرینی می کنند که در آستانه جدایی اند. زمانی که انی با یک خواننده راک به نام تاکر کرو (با بازی ایتان هاک)، خواننده مورد علاقه دونکان، یک رابطه آنلاین را آغاز می کند، همه چیز بدتر می شود.


۷. فیلم سینمایی ماما میا! دوباره شروع کنیم – MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

دنباله ای برای موزیکال آبا که همانند سری دو فیلم “پدرخوانده” (Godfather) موفقیت سری پیشین را دوبرابر نمود. در این فیلم شاهد موزیک های سوئدی و ترانه هایی از شر هستیم.

نظرات کاربران