معرفی بهترین برنامه های مسیر یابی برای اندروید و آی او اس

معرفی بهترین برنامه های مسیر یابی برای اندروید و آی او اس

با استفاده از این 4 اپلیکیشن (برنامه) مسیریابی به راحتی هرچه تمام تر مسیر خود را بیابید. مهم نیست که شما قصد دارید به کدام مقصد بروید، این برنامه ها کار شما را راحت خواهند کرد، در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید.

 

اپلیکیشن Google Map (رایگان)

قطعاً اگر در این لیست از گوگل مپ صرفه نظر می کردیم این لیست ناقص می بود. شرکت گوگل تقریباً تمام جهان را اسکن کرده و هر روزه بیشتر این نقشه ها را بروزرسانی می کنند. می توان گفت تقریباً تمامی جاده ها و راه ها را در دیتابیس خود دارد. یکی از ویژگی های این اپلیکیشن تشخیص جدیدترین مسیرها و همچنین مسیرهایی است که دارای کمترین ترافیک هستند. ویژگی دیگر این اپلیکیشن، حالت آفلاین آن است، به نحوی که میتوان نقشه ها را بروزرسانی کرده و در هنگام استفاده به صورت آفلاین مورد استفاده قرار داد.

لینک دانلود اندروید    |     لینک دانلود آی او اس (آیفون)


اپلیکیشن Apple Maps

اگر شما به عنوان یک کاربر شرکت اپل و گوشی های موبایل آیفون باشید، قطعاً به طور پیش فرض این برنامه در گوشی شما وجود دارد. این بدان معنی نیست که نمی توانید از گوگل مپ استفاده کنید. با این حال این اپلیکیشن ویژگی های خودش را دارد. یکی از ویژگی های این اپلیکیشن ارائه پیشنهادهای سفر بر اساس مسیرهای قبلی و قرار ملاقات های شما در برنامه Calendar و است. این اپلیکیشن نزدیکترین رستوران ها و … را نیز به شما پیشنهاد می دهد. این اپلیکیشن یکی از بهترین ها است؛ اما متاسفانه فقط برای سیستم عامل ios ارائه شده است.

دانلود برای آی او اس


اپلیکیشن Citymapper (رایگان)

در واقع این اپلیکیشن یک برنامه جامع ناوبری نیست، اما اگر شما قصد دارید تا یک شهر را به خوبی بگردید و کوچه به کوچه ی آن را کشف کنید، citymapper بهترین گزینه است. این اپلیکیشن اطلاعات کاملی را در ارتباط با ایستگاه های اتوبوس، قطار، مترو و … را ارئه میدهد، این اطلاعات شامل لیست کاملی از برنامه حرکت و توقف وسائط نقلیه عمومی نیز هست. همچنین این اپلیکیشن اطلاعاتی را به صورت realtime درباره ی مسیرهای پرتردد و کم تردد شهرها ارائه می کند.

دانلود نسخه اندروید   |   دانلود نسخه آی او اس


اپلیکیشن waze (رایگان)

Waze فقط یک اپلیکیشن ناوبری نیست – این برنامه شبیه شبکه اجتماعی مجموعه ای از راننده هایی است که با هم کار می کنند تا کمک کنند تعداد کمتری از افراد در ترافیک و داده های نقشه نادرست گرفتار شوند. Waze به طور مداوم توسط میلیون ها کاربر مورد استفاده قرار می گیرد و اطلاعات آن به طور مداوم بروز می شود، این اطلاعات شامل: زمان سفر، ترافیک، و حتی قیمت سوخت نیز توسط کاربران در Waze به روز می شود.

با استفاده از Waze ، می توانید دوستان خود را به برنامه خود اضافه کنید و آنها را در نقشه خود مشاهده کنید، به طوری که دقیقا  فاصله آن ها نسبت به خود و زمان نزدیک شدن آن ها به خودتان مطلع می شوید. این برنامه نیز متعلق به کمپانی گوگل است.

لینک دانلود اندروید  |  لینک دانلود آی او اس

 

 

منبع: مجله اینترنتی چراغ

نظرات کاربران