پردرآمدترین شغل های جهان که پر از خوشگذرانی هستند

پردرآمدترین شغل های جهان که پر از خوش گذرانی هستند

کار همیشه دردسرهای خودش را دارد، اما بعضی از شغل های جهان بسیار لذت بخش و در عین حال پر از درآمد هستند، در این میان شغل هایی نیز وجود دارند که در عین حال هم درآمدبالایی دارند هم بسیار مفرح و پر از خوشگذرانی هسنتد، در ادامه لیستی از این مشاغل آورده شده است.

دوبلور / دوبلر

این شغل یکی از مشاغل جالب دنیاست، در این شغل، فرد با درآوردن صداهای مختلف می تواند به جای نقش اصلی فیلم ها سخن بگوید، با تمرین می توان صداهای مختلف را آموخت.

طراح بازی های ویدیویی

اگر فرد خلاقی هستید و ذهن رؤیاچردازی دارید، میتوانید سناریوی یک بازی را بنویسید و آن را به بازی سازها بفروشید و یا با آن ها در درآمد بازی سهیم شوید، به آسانی خلاقیت خود را منتشر کنید،بازی کنید و درآمد داشته باشید.

تزئین کننده غذا

اگر دستی در سفره آرایی دارید و می توانید سفره های هنری تهیه کنید، می توانید با تزئین غذاها به صورت یک قطعه هنری برای عکاسان ایده پردازی کنید.

گِیمر بازی های ویدیویی

یک بازیکن حرفه ای در این شغل برای بازی کردن بازی های تهیه شده توسط کمپانی های بازی سازی بازی کرده، و همچون یک منتقد نقاط ضعف و قوت بازی را به تهیه کنندگان گفته و برای این کار پول می گیرد. معمولا حقوق این بازیکن ها در حدود ۵۰ هزار دلار در سال است.

ایده پردازی و تولید اسباب بازی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ایده پردازی برای تهیه اسباب بازی های خلاقانه یکی از پردرآمدترین شغل های جهان است. برای مثال کسی که ایده تهیه اسپینر را ارائه و آن را تولید کرد با فراگیر شدن سریع این اسباب بازی درآمد بالایی کسب کرد.

کار در تلویزیون و رادیو

کار در تلویزیون صرفاً مجری گری نیست، صدابردار، فیلمبردار، مونتاژ و …. از مشاغل بسیار مفرح و پردرآمد هستند، این کار پرستیژ خاصی دارد و یکی از نکات جالب آن دیدار با افراد مشهور و سرشناس است.

نظرات کاربران