آموزش تصویری حذف اکانت ایمو / imo

آموزش تصویری حذف اکانت ایمو / imo

ایمو / imo یکی از بهترین برنامه های تماس تصویری برای هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس است. یکی از ویژگی های جالب این برنامه توانایی برقراری تماس های صوتی و تصویری در شرایط اینترنت ضعیف است. در ادامه نحوه ی حذف اکانت ایمو به صورت تصویری آموزش داده شده است.

حذف حساب کاربری در ایمو

قبل از اقدام به حذف حساب کاربری خود در ایمو باید اطمینان حاصل کنید که حذف آن برگشت ناپذیر است و پس از حذف اکانت در ایمو تمامی چت ها و … را از دشت خواهید داد، پس قبل از حذف اکانت خود در ایمو اطمینان داشته باشید که ممکن نیست اطلاعات شما پس از حذف اکانت بازیابی شود.

مراحل حذف اکانت در نرم افزار ایمو

برای حذف اکانت ایمو ، ابتدا برنامه ایمو را باز کنید  و از طریق آیکونی که شبیه به سه خط موازی در گوشه پایین سمت چپ تصویر موجود است، وارد پنل تنظیمات برنامه ایمو بشوید. سپس بر روی پروفایل خود کلیک کنید تا به قسمت تنظیمات حساب کاربری وارد شوید. در این بخش، گزینه imo account setting را انتخاب کنید تا به صفحه حذف اکانت ایمو هدایت شوید.

پس ازانجام موارد بالا، برای حذف حساب کاربری خود بر روی گزینه Delete your imo account کلیک کنید یا اصطلاحاً آن را لمس کنید. سپس در صفحه بعد شماره تلفن خود را به همراه کد پی شماره کشور وارد کنید. پس از انجام این مورد، گزینه Delete در سمت راست بالای صفحه فعال می شود. با انتخاب گزینه Delete یک سوال مبنی بر اطمینان از حذف اکانت پرسیده می شود. با انتخاب Yes اکانت شما حذف می شود.

نکته: پس از حذف اکانت در ایمو اطلاعات اکانت سابق شما قابل بازیابی نیست و برای استفاده مجدد از این اپلیکیشن باید دوباره در آن ثبت نام کنید.

 

منبع: مجله اینترنتی چراغ

نظرات کاربران