چگونه شیک پوش باشیم؟

چگونه شیک پوش باشیم؟

برای شیک پوش بودن نیازی نیست که حتماً لباس های برند و گران قیمت بپوشیم تا شیک پوش به نظر برسیم، شیک پوشی به تنهایی به پوشیدن لباس های خاص ارتباطی ندارد، برای شیک پوش بودن باید نکاتی را رعایت کنیم تا متفاوت شیک پوش به نظر برسیم که گاهاً ممکن است هزینه ای دربرنداشته باشد.

در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید تا پرده از رازهای شیک پوشی برداریم.

1.ساده بپوشیم

یکی از اصول اصلی شیک پوش بودن در دنیای مد و فشن، رعایت اصل ساده پوشی است. اگر به نمایش های لباس و پوشاک فشن توجه کنید، خواهید دید که عموماً لباس های مورد استفاده ساده هستند. اگر به لباس افزاد و چهره ها توجه کنید سعی می کنند همیشه ساده بپوشند، پس برای شیک پوش بودن، ساده پوشی را فراموش نکنیم.

2. رعایت اصل تناسب و هماهنگی

برای شیک پوش بودن در درجه اول باید تناسب قد و وزن را رعایت کنیم، برای اینکه شیک پوش به نظر برسیم بایستی حتماً وزن خود را در حد ایده آل نگه دارید. شاید در طول روز افراد با افراد زیادی برخورد کرده باشید که با وجود پوشیدن لباس های گرانقیمت، اصلاً شیک پوش بنظر نمی رسد، یکی از دلایل اصلی شیک پوش نبود این افراد ناهماهنگی قد و وزن آن هاست.

3. استفاده از اکسسوری ها

استفاده از اکسسوری ها شما را خاص تر میکند، بسیاری از افراد استفاده از اکسسوری ها را نادیده می گیرند، اما باید بدانید که حتی استفاده از یک دستبند و یا یک ساعت می تواند تاثیر زیادی در شیک پوش بودن شما بگذارد. پس اکسسوری ها را نادیده نگیریم.

4. مطابق مد روز بپوشید

پوشیدن لباس ها مطابق مد روز به خودی خود شما را بروز نشان می دهد. سعی کنید در انتخاب لباس و اکسسوری ها مد روز را انتخاب کنید، پوشیدن مطابق مد روز باعث می شود که همیشه شیک بنظر برسید.

5. استایل تک رنگ انتخاب کنید

شاید فکر کنید با پوشیدن لباس های تک رنگ خیلی خز به نظر برسید، اما باید این را مد نظر قرار دهید که برای داشتن استایل تک رنگ بهتر است که یک طیف رنگی را انتخاب کنید. مثلاً پوشیدن یک شلوار قهوه ای تیره با یک کت قهوه ای روشن بسیار شیک تر از پوشیدن آن ها با رنگ های متفاوت دیگر است.

 

شیک پوش باشید.

نظرات کاربران