آموزش نحوه ی ترکیب رنگ موی عسلی

آموزش نحوه ی ترکیب رنگ موی عسلی

انتخاب رنگ موی مناسب نقش بسزایی در ظاهر افراد دارد، در این میان خانم ها یکی از دغدغه های اصلیشان ترکیب رنگ های خاص و زیبا است، رنگ موی عسلی یکی از رنگ ها پرطرفدار در میان خانم ها است، اما باید این مهم را نیز در ذهن داشته باشیم که رنگ مو باید به رنگ چشم و رنگ پوست شخص رنگ کننده نیز هارمونی داشته باشد، در ادامه آموزش نحوه ی ترکیب رنگ موی عسلی را بیان خواهیم کرد.

 

رنگ موی عسلی

اگر تکنیک ترکیب رنگ ها را بلد باشیم و رنگ مناسب را ایجاد کنیم، رنگ کردن موها سختی خاصی ندارد و تنها با کمی حوصله و وقت میتوانید موهای خود را به بهترین نحو رنگ کنید. در ادامه قصد داریم دو ترکیب رنگ عسلی و زیتونی که از همه رنگ ها طرفداران بیشتری دارد را برای خانم ها جوان بازگو کنیم.

نحوه ترکیب رنگ مو عسلی

10 سانت بلوند روشن شماره 7 به همراه 10 سانت بلوند طلایی روشن 8.3 به علاوه 30 سی سی اکسیدان نمره 1. باید اضافه کنیم که رنگ موی گفته شده فقط بر روی موی دکلره با پایه با پایه 8 یا 9 ( زرد خیلی روشن ) شکل می گیرد.

نحوه ترکیب مو زیتونی

برای این کار باید مو را تا پایه 8 یا همان زرد روشن، دکلره کنید. گفتنی است که جهت دکلره کردن از پودر دکلره کلاینر استفاده شود. زمانی که رنگ مو روشن شد موها را آبکشی کنید و بعد از آن رنگ 0-8 ایگورا (سری N) را با آب و چند قطره (۳-۴ قطره اکسیدان ) ترکیب کنید طوریکه به حالت ماست شل در آید و سپس رنگ را به مو بزنید، 20 دقیقه اجازه دهید بماند و بعد بشویید.

*نکته*

همانطور که در ابتدا گفتیم، قبل از ترکیب رنگ ها توجه داشته باشید که کدام رنگ به چهره و رنگ پوشت و چشمهای شما اصطلاحاً می آید و یا هارمونی دارد.

نظرات کاربران