در برنامه تلویزیونی هفت چه گذشت؟ گفتگوی رضا رشیدپور با مهران مدیری

در برنامه تلویزیونی هفت چه گذشت؟ گفتگوی رضا رشیدپور با مهران مدیری

به گزارش پورتال اینترنتی چراغ و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهران مدیری امشب مهمان برنامه هفت بود و با رضا رشیدپور به گفتگو نشست.

چرا مدیری به برنامه هفت نیامد؟

مجری برنامه دورهمی در پاسخ به سوال رشیدپور درباره دليل عدم حضورش در برنامه هفت به عنوان مجری گفت: بعد از اینکه اعلام شد قرار است مجری هفت باشم، هجمه بسیاری از سوی رسانه ها به وجود آمد که چرا مهران مدیری؟! اجازه بدهید که بگویم قبل از این قضاوت ها و پیش داوری ها و انتقادها، من تصمیم گرفتم اجرای هفت را قبول نکنم. در واقع احساس می کردم که نمی رسم چون ضبط برنامه دورهمی را داشتم.

وی افزود: اما به نظرم رسانه ها هم باید کمی صبورتر باشند، چون نقد باید بر این مبنا باشد که چیزی را دید و بعد نظر داد. به هر حال الان خوشحالم که مجری هفت نیستم، چون می دانم که سخت است و همین الان هم خیلی از هجمه های رسانه ای سمت شماست آقای رشیدپور.

چرا مدیری از مسئولان انتقاد می‌کند؟

مديری درباره انتقادش از دولت و مسئولان در برنامه دورهمی گفت: خیلی ها به من انتقاد می کنند چرا همه هجمه ها سمت این دولت است؟ چرا از دولت قبل انتقاد نداشتی؟ واقعیت این است که من در دولت قبل اصلا برنامه ای نداشتم و تلویزیون نبودم. البته انتقادهای من فقط از دولت نبود؛ من در برنامه از قوه قضاییه هم انتقاد کردم. خوشبختانه آنها سعه صدر داشتند و هیچ مشکلی پیش نیامد.

وی اظهار داشت: واقعيت اين است كه من کارگر زاده ام و افتخار می کنم که جنس درد را می شناسم و از درد مردم می گویم.

میزان دستمزد و درآمد مدیری از برنامه دورهمی چقدر است؟

مديری درباره ميزان دستمزدش از برنامه دورهمی گفت: به هیچ وجه رقم درآمدم را نمی گویم، اما درآمد میلیاردی هم ندارم؛ برخی مبالغه می کنند. شما فکر می کنید برای هر برنامه دورهمی چقدر بگیرم ۸۰۰ میلیون تومان؟ اما واقعیت این است که درآمد ماهیانه من به طور قطع از این هم کمتر است.

مديری در پايان با اشاره به ادامه ضبط و توليد دورهمی گفت: دورهمی قطعا تا عيد 97 به پايان می رسد.

نظرات کاربران