سه راهکار ساده برای درخشندگی بیشتر چهره

سه راهکار ساده برای درخشندگی بیشتر چهره

افرادی که پوست خشکی دارند میدانند که داشتن پوستی درخشان میتواند چالش برانگیز باشد، خصوصاً زمانیکه آفتاب در بیشتر طول سال در پشت ابرهاست و کمتر پوستشان آفتاب میخورد. در ادامه سه راهکار ساده برای درخشندگی بیشتر چهره و داشتن پوستی درخشان ارائه شده است که قعطاً انجام آن ها نتایج شگفت انگیزی درپی خواهد داشت.

پوست شفاف

راهکار اول

گام اول برای داشتن پوستی درخشان اطمینان از آبرسانی کامل به پوست است. این یعنی اینکه شما هرجا میروید با خودتان یک بطری آب آشامیدنی ببرید و به صورت مداوم بنویشد، نوشیدن آب باعث میشود تا از درون، آب به پوست شما وارد شود. همچنین برای مرطوب نگهداشتن پوست به طور مداوم و روتین از کرم شب و روز استفاده کنید. کم کم با تداوم این مرحله پوست شما درخشندگی خود را به دست می آورد.

پوست مرطوب

راهکار دوم

گام بعدی برای داشت پوست درخشان، استفاده از اسپری های مرطوب کننده صورت است، همواره در بین وسایل شخصی خود یک کرم مرطوب کننده اسپری مرغئب حمل کنید و هرجا احساس کردید پوستتان خشک شده است آن را به صورت خود اسپری کنید. سعی کنید از اسپری هایی که حاوی الوئه ورا و گل رُز هستند استفاده کنید، چون این ترکیبات پوست شما را تسکین می دهند.

پوست درخشان

راهکار سوم

راهکار سوم که کمی به اصطلاح دم دستی تر است، به نحوه ی آرایش شما بازمیگردد. اگر میخواهید درخشندگی و جلوه ی بیشتری به صورت خود بدهید از مواد آرایشی و هایلات ها استفاده کنید. برای اینکار می توانید هایلاتر ها را بر روی گونه ها و استخوان ابروی خود امتحان کنید.

پوشت شفاف

 

قطعاً مخاطبین محترم این مقاله کوتاه،راهکارها و پیشنهادات دیگری در ارتباط با درخشندگی پوست در نظر دارند، هیئت تحریریه مجله اینترنتی چراغ خوشحال خواهد شد نظرات، پیشنهادات و دیدگاه های شما عزیزان را در قالب نظرات در زیر همین پست بازتاب دهد.

منبع

نظرات کاربران