ساندکلاود امکان اشتراک گزاری آهنگ در استوری اینستاگرام را فراهم کرد

ساندکلاود امکان اشتراک گزاری آهنگ در استوری اینستاگرام را فراهم کرد

بنا به خبر اعلام شده در وبلاگ شبکه اجتماعی ساندکلاود از امروز امکان اشتراک گذاری آهنگ ها از داخل اپلیکیشن ساندکلاود به استوری اینستاگرام به صورت مستقیم فراهم شده است.

soundcloud-ساندکلاود

چندی پیش در اقدامی مشابه اسپاتیفای نیز در ماه مِی  امکان به اشتراک گذاری آهنگ در استوری شبکه اجتماعی پرمخاطب اینستاگرام را فراهم کرده بود. همه ی این تلاش ها در پی اقدامات شبکه اجتماعی اینستاگرام در راستای فعال کردن این ویژگی که اخیراً در اینستاگرام فعال شده است، صورت گرفته است. به تازه گی اینستاگرام امکان قرار دادن موزیک پس زمینه را در استوری فعال کرده است.

نحوه اشتراک گذاری آهنک ساندکلاود در استوری اینستاگرام

برای اشتراک گذاری آهنگ های ساندکلاود در استوری اینستاگرام، ابتدا بر روی آهنگ نوردنظر در اپلیکیشن ساندکلاود کلیک کنید. سپس بر روی آیکن share در پایین صفحه کلیک کنید. باتوجه به سیستم عامل کاربری گوشی تلفن همراه شما قادر خواهید بود تا اپلیکیشن اینستاگرام را انتخاب کنید، سپس آهنگ موردنظر به عنوا موزیک پس زمینه در استوری اینستاگرام پروفایل شما قرار خواهد گرفت.

آموزش اشتراک گذاری آهنگ ساندکلاود در استوری اینستاگرام

برای راهنمایی بیشتر تصویر زیر را مشاهده کنید.

SoundCloud در طی هفته گذشته پاره ای ازخدمات و امکانات جدید خود را اعلام کرده است، از جمله این خدمات مشارکت با استارت آپ حقوقی Dubset، راه اندازی برنامه کسب درآمد برای همه و امکان ادغام  با نرم افزارهای DJ مانند Traktor و Virtual DJ. این ویژگی های جدید اخبراً برای تمامی کاربران این شبکه اجتماعی و طرفداران هر دو نسخه  iOS و Android راه اندازی شده است.

با وجود امکانات فراهم شده در ساندکلاود این خدمات در کشورهای آمریکایی و اروپایی زودتر از سایر نقاط دنیا فعال شده و برای سایرکاربران در نواحی آسیایی و اقیانوسیه با فاصله ی زمانی چند هفته ای فعال خواهد شد.

منبع: مجله فناوری the verge

 

نظرات کاربران