کدام مبلمان را خریداری کنم؟ راهنمای خرید مبلمان

کدام مبلمان را خریداری کنم؟ راهنمای خرید مبلمان

خرید تجهیزات و مبلمان برای خانه و گاهاً برای محل کارتان ممکن است شما را دچار دودلی و تردید کند! تهیه‌ی یک مبلمان مناسب با دکوراسیون منزل یا محل کارتان شاید یکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها باشد! در این مطلب کوتاه با مجله‌ اینترنتی چراغ همراه باشید تا این دودلی را هرچند کم رفع کنیم.

در هنگام خرید مبلمان معمولا با سوالاتی از این دست روبه‌رو می‌شویم که در این مطلب به تفکیک به این سوالات پاسخ داده شده است:

  • چه مبلی بخرم
  • چقدر هزینه کنم؟
  • از کی بخرم؟

چه مبلی بخرم ؟

مهمترین سوال انتخاب مبل است که اگر اشتباه کنید شاید تا چند سال با این اشتباه همراه خواهید بود شما باید فضای منزل خود را در نظر بگیرید برای هر فضا مبل خاصی نیاز است پس هر مبلی نیاز نوعی از فضا است.

مبل استیل

مبلی بسیار رسمی و بزرگ مناسب خانه های بزرگ تعداد نفر این مبل 9 نفر است مبل های استیل معمولا با میز نهار خوری سفارش داده می شوند اگر منزل شما اتاق پذیرایی جداگانه ای دارد حتما باید مبل استیل خرید کنید و یک مبل راحتی دمه دستی نیز داشته باشید.

مبل کلاسیک

مبلی رسمی و با قیمت پایین تر نسبت به مبل های استیل، اصولا این مبل ها برای خانه های کوچک خریداری می شوند، خریدارانی که علاقه ای به مبل های راحتی ندارند و دیزاین منزلشان کلاسیک است می توانند از این مبل ها استفاده کنند.

مبل راحتی

مبل دمه دستی نیز گفته می شود فروش این مبل بسیار بالاست و اکثر خانواده ها حداقل یک دست از این مبلمان دارند یا به عنوان ست دوم استفاده می کنند.

چقدر هزینه کنم برای مبل؟

مبل ها را شناختیم حال باید ببینیم چقدر پول داریم نکته مهم این است که مبل ها قیمت ندارند و دو عدد مبل با شکل یکسان قیمت های مختلفی نیز دارند چون از لحاظ کیفیت با هم بسیار متفاوت هستند
حدود قیمت نرمال مبل های راحتی از چهار تا 8 میلیون
مبل های کلاسیک از 5 تا 12 میلیون
مبل های استیل از 10 تا 25 میلیون
اینها حدود هزینه های یک مبل خوب هستند

مبل را از کی بخریم؟

مبل را از مراجع معتبر باید بخریم مراجعی که تخصص مبل را دارند پیشنهاد ما مراجع مبل اینترنتی است زمان بسیار برای ما اهمبت دارد و دیدن گالری ها اصلا به صرفه نیست بهتر است محصول را در کمترین زمان مشاهده و سفارش دهیم

راهنمای خرید اینترنتی مبل

1- از سایتی خرید کنید که درگاه پرداختی داشته باشد
2- از فروشگاهی خرید کنید که تخصصی در زمینه مبل فعالیت دارد
3-از سایتی خرید کنید که بیش از یک تصویر برای مبل ارائه داده باشد
4- حتما توضیحات مبل کامل باشد

سایت جدیدی در زمینه مبل راه اندازی شده که مورد مناسبی است و محصولات مناسبی ارائه کرده است

منبع: moblomiz

نظرات کاربران