معرفی نسل جدید پورشه 911 + تصاویر جدید

معرفی نسل جدید پورشه 911 + تصاویر جدید

نسل جدید پورشه 911 معرفی شد و طبق معمول تغییرات زیادی را در طراحی جلوی خودرو نمی‌توان مشاهده کرد. با این حال پورشه موارد جدیدی را به لیست تکنولوژی‌ها اضافه کرده، این کمپانی متور نسل جدید کارا S911 را تقویت کرده و نسل جدید این ماشین را با یک شاسی تمام آلومینیومی آراسته است.

پورشه نسل هشتم

نسل جدید که با کد 992 شناخته می‌شود، از همان فرمولی استفاده می‌کند که برای دهه‌هاست که در ساخت سری 911 استفاده می‌شود. فعلا تنها از مدل‌های کاررا S و کاررا 4S رونمایی شده است که در هردو آن‌ها موتور تخت شش سیلندر سه لیتری وظیفه تامین قدرت را بر عهده دارد. قدرت خروجی این موتور به 443 اسب بخار افزایش داده شده است که به نسبت نسل قبل پیشرفت 23 اسب بخاری را نشان می‌دهد.

پورشه کارا S4

بنا به اظهارات این شرکت نسل جدید کاررا S می تواند در طول 3.7 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر برساعت برسد، این نسل از محورعقب بهره می برد. همزمان مدل 4S با استفاده از چهارچرخ متحرک می تواند در 3.6 ثانیه به این سرعت می رسد. درواقع نسل جدید 0.4 ثانیه سریع‌تر از نسل پیشین است. همچنین با انتخاب پکیج Sports Chrono، می‌توان 0.2 ثانیه نیز می‌توان شتاب را بهبود داد.

پورشه کاررا s4

از تغییراتی که در نسل جدید میتوان مشاهده کرد می‌توانیم به عریض‌تر شدن 911 اشاره کنیم که 45 میلی‌متر بیش‌تر از قبل است. طراحی جدید چراغ LED جلو، خطوط عمودی بر روی کاپوت که یادآور نسل اول 911 هستند و طراحی جدید چراغ‌ها در انتهای خودرو از دیگر تغییرات در طراحی 911 جدید به حساب می‌آیند. سپر عقب نیز عضلانی‌تر از قبل شده است و دو سر اگزوز بزرگ در دو سمت پلاک قرار گرفته‌اند.

پورشه نسل جدید

تغییرات داخلی خودرو شامل خطوط کشیده در قسمت‌های مختلف و طراحی جدید صفحه است. اما مهم‌ترین تغییر مربوط به سیستم اطلاعات و سرگرمی می‌شود که صفحه نمایش 10.9 اینچی بزرگ آن در وسط خودرو نظرها را به سمت خود جلب می‌کند.

در مقابل راننده با اینکه درجه نمایش دور موتور باقی مانده، اما در دو سمت آن دو صفحه نمایش اضافه شده است که اطلاعات جانبی را به راننده می‌دهند.

تغییرات در طراحی نسل جدید پورشه

فعلا خبری از گیربکس دستی در نسل 992 نیست و همه مدل‌ها با گیربکس دو کلاچه هشت سرعته به فروش خواهند رسید. البته پورشه می‌گوید که در آینده یک گیربکس با قابلیت تعویض دنده توسط راننده اضافه خواهد شد که امیدواریم در آن موقع شاهد گیربکس 7 سرعته دستی 911 قبلی باشیم.

قیمت 911 کاررا S مدل 2020 از 113200 دلار آغاز می‌شود که در صورت انتخاب مدل 4S، این مقدار به 120 هزار دلار افزایش پیدا می‌کند. امکان سفارش دهی این مدل‌ها از الان وجود دارد ولی تا تابستان سال آینده خودروها تحویل داده نخواهند شد.

منبع: دنده 6

نظرات کاربران