یک معجون شگفت انگیز برای بازکردن عروق خونی و کنترل فشار خون

یک معجون شگفت انگیز برای بازکردن عروق خونی و کنترل فشار خون

گرفتگی شریان ها و عروق خونی ممکن است به دلیل پلاک های خون و بالا بودن سطح کلسترول در خون ایجاد شود. این انسداد مانع از جریان خون می شود و به همین دلیل باعث ایجاد فشار خون در بدن می شود. با توجه به تحقیقات اخیر که توسط انجمن قلب آمریکا منتشر شده است، هنگامی که شریان و عروق خونی مسدود می شوند، بسیار دشوار است تا بتوان آن ها را پاکسازی کرد. فشار خون بالا و گرفتگی عروق خونی در آمریکا سالانه حدود 100 میلیون نفر را تهدید می کند. در این مطلب قصد داریم برای پاکسازی عروق خونی و کنترل فشار خون یک ترکیب آسان و مؤثر را پیشنهاد کنیم، در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید.

معجون شگفت انگیز برای بازکردن عروق خونی و کنترل فشار خون

متخصصان معتقدند کلسترول بالا در خون باعث انسداد و آسیب به شریان و عروق خونی میگردد. بسیاری از دلایل این امر عبارتند از سیگار کشیدن، وراثت، رژیم غذایی ضعیف، عدم ورزش، چاقی و دیابت، که همگی به نحوی بر روی افزایش کلسترول در خون دخیل هستند. با توجه به این که این کلسترول بالای خون یک بیماری شایع است، بسیاری از افراد به دنبال کمک های پزشکی  و مصرف دوزهای بالا دارو هستند. هرچند این درمان های شیمیایی تأثیرات مثبتی ایجاد میکنند، متقابلاً تأثیرات منفی بسیاری نیز دارند، خوشبختانه راه های بهتری نیز برای درمان این مشکل وجود دارد، مصرف مواد خوراکی و طبیعی یکی از این راهکارها است که در این مقاله پیشنهاد می شود. با مخلوطی از مواد طبیعی همچون زنجبیل، آب لیمو، سرکه سیب سرکه و عسل،قادر خواهید بود به راحتی می توانید به پاکسازی رگ های خونی و کنترل فشار خون بپردازید.

ترکیبات معجون

  • 1 فنجان آب زنجبیل
  • 1فنجان پوره سیر
  • 1لیوان آب لیموی طبیعی
  • 1فنجان سرکه سیب
  • 2فنجان عسل طبیعی

نحوه تهیه و ترکیب معجون معجزه آسای تنظیم کلسترول خون

  • زنجبیل، سیر، آب لیمو و سرکه را در یک کاسه قرار داده و به مدت 30 دقیقه با شعله ی ملایم حرارت دهید.
  • پس از آن صبر کنید تا مخلوط سرد شود.
  • دو فنجان عسل را به مخلوط اضافه کنید و خوب بهم بزنید تا کاملاً مخلوط شود.
  • معجون را در یک بطری تمیز بریزید و در یخچال قرار دهید.

نحوه مصرف معجون

این معجون به مدت 2 ماه در یخچال قابل نگهداری است.
هر روز صبح ها، بعداز ظهر و عصر یک قاشق غذاخوری از این معجون را با شکم خالی میل بفرمایید.

معجون شگفت انگیز برای بازکردن عروق خونی و کنترل فشار خون

این مخلوط چگونه اثر می کند؟

مصرف سیر نشان داده شده است که یک روش طبیعی برای پاک کردن پلاکت های خونی در رگ ها، و همچنین کاهش فشار خون و سطح کلسترول بد است. همچنین می تواند سطح قند خون را کاهش دهد که به کاهش وزن کمک می کند؛ زیرا سطح قند در محدوده طبیعی، کنترل اشتها را آسان تر می کند، که به نوبه خود در کاهش وزن بسیار مؤثر است.

زنجبیل در پیشگیری از بیماری قلبی بسیار مؤثر است و به دلیل توانایی آن در افزایش جریان خون بسیار کمک کننده است. این ادویه همچنین دارای توانایی تولید انرژی است که به شما کمک می کند فعالیت جسمی بیشتری داشته باشید، در نتیجه به کاهش وزن کمک می کند.

در مطالعات تحقیقی نشان می دهد که لیمو برای تنظیم ضربان قلب مؤثر است، بازسازی عملکرد مناسب قلب و کمک به جریان خون در سراسر بدن را آسانتر می کند.

سرکه سیب دارای آنتی اکسیدان ها است که نقش مؤثری در حذف سموم از بدن و خون دارد. همچنین دارای ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم های سالم برای حفظ سلامت بدن است.

منبع: foodprevent

نظرات کاربران