هواوی گوشی تاشو با قابلیت 5G تولید و روانه بازار می کند

هواوی گوشی تاشو با قابلیت 5G تولید و روانه بازار می کند

شرکت چینی هواوی یک گوشی تاشو با قابلیت پشتیبانی از اینترنتی 5G را روانه ی بازار می کند، به این ترتیب این کمچانی به جمع پرچمداران تولید کننده ی گوشی های تاشو خواهد پیوست.

هواوی میت ایکس

این گوشی هواوی که Huawei Mate X نام دارد به جدیدترین تکنولوژی با قابلیت پشتیبانی از اینترنتی 5G مجهز شده است و به نظر می رسد رقیب قدرتمندی برای سامسونگ و اپل باشد.

بنا به گفته ی ریچارد یو، یکی از مدیران این شرکت، این گوشی در پاسخ به نیاز کاربران به گوشی هایی با صفحه بزرگتر و باطری با طول عمر بیشتر تولید شده است.

ریچارد یو مدیر هواوی

هواوی میت ایکس (Huawei Mate X) در میانه سال جاری میلادی روانه بازارهای جهانی خواهد شد و احتمالاً قیمت آن در حدود 2500-2600 دلار آمریکا باشد، بر این اساس قیمت این گوشی از گوشی گالاکسی فولد سامسونگ بالاتر خواهد بود که قیمتی در حدود 2000 دلار دارد. برخلاف سامسوننگ فولد که قرار است در 26 آپریل 2019 وارد بازار شود، هواوی زمان بندی مشخص و دقیقی برای عرضه این گوشی اعلام نکرده است و بنظر می رسد تکنسین های این شرک میخواهند نسخه ی بهبود یافته ای از آن را وارد بازار کنند.

صفحه ی این گوشی قابلیت خم شدن به سمت بیرون را دارد و کاربران این گوشی می توانند در این حالت نیز از آن به آسانی استفاده کنند. این قابلیت برخلاف گوشی تاشو سامسونگ است که به سمت داخل خم می شود. اندازه صفحه نمایش این گوشی درحالت باز شده 8 اینچ است که این اندازه مناسب یک تبلت کوچک بشمار می رود. طبق گفته های کمپانی هواوی مهندسان و طراحان این شرکت به مدت سه سال برای طراحی و تولید آن وقت گذاشته اند.

قابلیت ها گوشی هواوی میت ایکس

صفحه نمایش 8 اینچی در حالت بازشو

unique 8:7.1 aspect ratio

رزولوشن 2480×2200

تصاویر منتشر شده از گوشی هواوی میت ایکس(Huawei Mate X)

هواوی میت ایکس

هواوی میت ایکس

هواوی میت اکس

هواوی میت ایکس

 

منبع: express.co.uk

نظرات کاربران