کادوی والنتاین چی بخرم؟

برای روز ولنتاین چه کادویی بخرم؟

عشق یک موهبت الهی است که هر انسانی ممکن است آن را تجربه کند، عشق واقعی و پاک و صادقانه می‌تواند انسان را به عالیترین درجه‌ی انسانیت و بزرگی نائل کند، این روزها به روز عشق یا همان والنتاین(ولنتاین یا والنتین) نزدیک می‌شویم  شاید با خودتان فکر کرده‌اید که چه کادویی برای عشقتان بخرید که گویای عشق شما به معشوقه‌تان باشد؟ پس در ادامه این مطلب با مجله اینترنتی چراغ  همراه باشید.

یک جمله عاشقانه

ارزانترین هدیه و یا شاید بهترین هدیه قدرت کلام شما است، با گفتن ساده و بی‌ریای دوستت دارم به طرف مقابلتان اولین هدیه‌ی خود را به او داده‌اید، قدرت تاثیر این شبه جمله‌ی معروف بیش از هر هدیه‌ای تاثیرگذار است، گاهی کم‌خرج کردن احساس نمی‌تواند راه خوبی برای نشان دادن توان عاطفیتان باشد، پس اولین هدیه را با کفتن یک جمله‌ی عاشقانه شروع کنید.

شمع معطر

کتاب شعر عاشقانه

شما می توانید یک مجموعه کتاب شعر عاشقانه از شاعران مشهور ایرانی و خارجی را بخرید و به عنوان کادوی روز ولنتاین به همسر و یا نامزد خود هدیه کنید.

دفترچه یادداشت

اگر همسر شما به یادداشت کردن خاطرات روزانه علاقمند است می توانید یک دفتر یادداشت زیبا و یک جعبه مداد برای او بخرید.

انگشتر طلا

همه می دانیم که خانم ها به زیورآلات طلا علاقه ی خاصی دارند، اگر اولین سال ازدواج یا نامزدی شماست می توانید انگشتر طلا برای همسر یا نامزد خود بخرید.

قاب موبایل ست

یکی از هدایای خاص روز ولنتاین قاب موبایل است شما می توانید قاب موبایل ست را برای خود و همسر یا نامزدتان انتخاب کنید.

کیسه آب نبات رنگی

می توانید تعدادی کیسه های پارچه ای را بخرید و یا به کمک کسی بدوزید و درون آن ها را با شکلات های رنگی دارای طعم ها و شکل های مختلف پر کنید و به همسر یا نامزد خود هدیه کنید.

کوپن های تبریک روز ولنتاین

یکی از بهترین هدایای روز ولنتاین برای خانم ها کوپن های کاغذی است که بر روی آن ها جملات عاشقانه نوشته اید.

بالش با طرح قلب

می توانید یک بالش سفید ساده بخرید و بر روی آن یک قلب بزرگ قرمز یا جملات دوستت دارم یا I LOVE YOU را چاپ یا گلدوزی کنید.

قاب عکس نقل قول های عاشقانه

یک قاب عکس چوبی ساده که درون آن یک کاغذ ساده با نقل قول عاشقانه قرار گرفته است می تواند یکی از بهترین کادو های ولنتاین برای زنان باشد.

گیاهانی که خودتان پرورش می دهید

می توانید بذر یک گل را بخرید و پرورش دهید وقتی که بزرگ شد آن را به عنوان هدیه ی روز ولنتاین به نامزد یا همسر خود هدیه کنید.

 

 

 

نظرات کاربران