فاطمه گودرزی به دلیل سانحه در خرم آباد بستری شد

فاطمه گودرزی به دلیل سانحه در خرم آباد بستری شد

به گزارش مجله اینترنتی چراغ و به نقل از همشهری آنلاین،فاطمه گودرزی به دلیل سانحه در خرم آباد بستری شد. فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی اس در خرم آباد برای تهیه ی یک سریال بر سر صحنه می رود؛ در حین فیلمبرداری در خرم‌آباد دچار سانحه و در بیمارستان بستری شد.

فاطمه گودرزی به دلیل سانحه در خرم آباد بستری شد

در پی بروز حادثه برای فاطمه گودرزی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون، وی در بیمارستان بستری شد.

روز گذشته فاطمه گودرزی که در حال بازی در یک سریال تلویزیونی در شهر خرم‌آباد است، در حین فیلمبرداری دچار سانحه و از ناحیه دست چپ دچار مصدومیت شد که بلافاصله به بیمارستان «شفا» خرم آباد مراجعه و تحت درمان قرار گرفت.

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی (زادهٔ ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. او تا کنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.

وی از پدر و مادرش بروجردی است.وی همچنین دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر وی، پویان گنجی، نیز بازیگر است. وی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. نخستین بازی او در تلویزیون در سریال آیینه (مجموعه تلویزیونی) بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد.[۶] او در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد.

نظرات کاربران