کاغذ دیواری سه بعدی، ایده ای خلاقانه، آموزش نصب کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی، ایده ای خلاقانه در دکوراسیون خانه شما

کاغذ دیواری سه بعدی، از آن دسته از تزئینات در دکوراسیون منازل است که باید به آن توجه بیشتری شود، اگر مایل هستید تا دکوراسیون متفاوت، خلاقانه و مدرن در خانه خود داشته باشید باید آن را امتحان کنید. داشتن یک خانه ی شیک و زیبا و لوکس با دکوراسیونی منحصر به فرد می تواند آرزوی هر کسی باشد، پس باید برای داشتن یک دکوراسیون منحصر بفرد راه های مختلف را امتحان کرد.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری های سه بعدی انواعی از کاغذ دیواری ها هستند که بر روی آن ها اشکال سه بعدی چاپ شده و به خوبی در دکوراسیون مدرن جا باز کرده اند. این نوع از کاغذدیواری ها به دلیل تنوع در طرح و ایجاد جلوه های سه بعدی زیبا در معماری مدرن به یک ترند تبدیل شده است. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی در اشکال گل، مناظر طبیعی، شخصیت های معروف و مکان های دیدنی جهان ارائه می شوند.

کاغذ دیواری سه بعدی به آسانی نصب می شود، ارزان بوده و تنوع بالایی هم دارد پس می توان از آن ها برای اتاق نشیمن و پذیرایی، راهرو، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق بازی و حتی حمام و سرویس بهداشتی استفاده کرد.

شما حتی می توانید از این نوع کاغذ دیواری ها برای دفتر کار، کافی شاپ و حتی سالن های ورزشی هم استفاده کنید.

کاغذ دیواری های سه بعدی به صورت پیش ساخته و یا متناسب با اندازه و طرح سفارشی مشتری ساخته می شوند، یکی از نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی باید به آن توجه داشته باشید این است که بهتر است آن را هماهنگ با دکوراسیون خانه انتخاب کنید.

آیا برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی کار خاصی باید انجام بدهیم؟

طریقه ی نصب کاغذ دیواری سه بعدی نیز همانند کاغذ دیواری های دیگر است. برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی در ابتدا باید  حفره ها و باصطلاح سوراخ های دیوار و منافذ کاملاً پوشیده شوند؛ سپس چسب مخصوص را بر روی دیوارزده و برش های کاغذ دیواری را با دقت در کنار هم بچسبانید.

یک نکته: در نصب کاغذ دیواری های سه بعدی باید نهایت دقت را به خرج دهید، در صورتیکه برش های کاغذ دیواری سه بعدی حتی چند میلیمتر جزئی هم باهم فاصله داشته باشند، طرح شما باصطلاح خراب می شود.

منبع : سایت دکو ویژن

نظرات کاربران