با میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت آشنا شوید

میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال سرنوشت

میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت که چند وقت است از شبکه دو پخش می شوذ فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد تئاتر از دانشگاه تهران است. سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمند و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان ساخته شده است.

میترا رفیع بازیگر سریال از سرنوشت

میترا رفیع بازیگر سریال از سرنوشت

با شروع پخش سریال از سرنوشت، نقش مه لقا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این مطلب به زندگی بازیگر این  نقش نگاهی کوتاه خواهیم داشت.

کوتاه از زندگی میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر سینما،تلویزیون و تئاتر کشورمان متولد آذرماه سال 1373 است و بازیگری را از دوران کودکی و زمانی که تنها 6 سال داشت آغاز کرد. این بازیگر کشورمان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در نمایش های زیادی از جمله نمایش نقطه چین های متصل به تو، دوزخ، خانه برنارد آلبا ،اسب های پشت پنجره، کافه پولشری، باغ آلبالو ، لانه خرگوش ، آسمان زرد و … به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم سینمایی کلمبوس به کارگردانی هاتف علیمردانی و فیلم من میترسم ساخته بهنام بهزادی از جمله فیلم های سینمایی میترا رفیع است.

میترا رفیع

سریال هایی که خانم رفیع در آن ها بازی کرده است به دو سریال آخرین پناه و از سرنوشت محدود می شود.

 

مه لقا از سرنوشت

نقش کوتاه مه لقا در سریال از سرنوشت

بازی کوتاه میترا رفیع در سریال از سرنوشت در کنار مریم کاظمی مورد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال قرار گرفت. مه لقای سریال از سرنوشت شب گذشته در قسمت چهارم این سریال زمانی که قرار بود بعد از 10 سال با پسرش سهراب دیدار کند به طور ناگهانی و بعد از سکته قلبی که پشت سر گذاشته بود از دنیا رفت.

تصاویر

میترا رفیع

خانم رفیع در نقش مه لقا

خانم رفیع

مه لقا از سرنوشت

منبع: ویکی پدیا و پیج اینستاگرام

نظرات کاربران