دکوراسیون فضای کوچک آپارتمان 66 متری به سبکی خاص

بازی با اندازه ها، ابعاد و چیدمان فضاها در تایوان توسط تیم طراحی و دکوراسیون LN2 توانسته است با چیدمانی خاص دکوراسیون فضای کوچک شهری را به چالش بکشند. این طراحی که پروژه بزرگ نانسی نام دارد، از یک فضای زیرشیروانی و آپارتمان کوچک 66متری یک خانه بزرگ خلق کرده است.

خلاقیت در چیدمان خانه های با متراژ کم

با به چالش کشیدن حس اصلی فضای داخلی و ایجاد اختلال در چیدمان از پیش تعیین شده ، این تیم خلاق، فضایی را با تأثیر دیداری بازیگوش ، غیرمعمول و حتی جادویی ایجاد کرده اند. مقیاس و تناسب اشیاء مختلف دکور؛ خود را از چیدمان معمولی دور می کنند. برای مثال صندلی هایی که بزرگ به نظر می رسد ، قفسه های کتاب کوچک ، پانل درهای کشویی ، خط سقف های کوتاه را قطع می کنند ، فریم های چوبی بزرگ و جدا سازی های متحرک فضا ، یک فضای مکانی انعطاف پذیر و پویا ایجاد می کنند ، که حس فضایی را گسترش می دهد.

دکوراسیون خلاقانه در فضای کم و کوچک 60 متری
دکوراسیون فضاهای کوچک

تصاویری بیشتر از این خلاقیت هنری و معماری در کوراسیون خانه های کوچک

طراحی دکوراسیون مینیمال برای فضاهای کوچک
دکوراسیون فضای کوچک 66 متری
طراحی دکوراسیون مینیمال برای فضاهای کوچک
دکوراسیون مخصوص فضاهای کوچک شهری
دکوراسیون مخصوص فضاهای کوچک شهری

تکنیک بزرگنمایی در کوراسیون داخلی

رنگ سفید مینیمال و ساده در سازه های اصلی ساختمان ، مبلمان و پوسته معماری در ترکیب با دهانه های بزرگ پنجره ها، یک روش طراحی مناسب برای گسترش فضای محدود است که در این مورد حس جاداری و بزرگی خالص ایجاد کرده است. اشیاء تزئینی و جزئیات بزرگ به رنگ مشکی؛ پویایی بصری را در پیکربندی دکور و تزئینات نمای داخلی ایجاد می کند.

دکوراسیون مخصوص فضاهای کوچک شهری

با ایجاد چیدمان های ساختارشکنانه می توان دکوراسیون فضای کوچک را در معماری بناها به شیوه های مدرن ایجاد کرد.

دکوراسیون شهری مخصوص فضاهای کمتر از 60 متر
دکوراسیون مخصوص فضاهای کوچک شهری

با ایده گرفتن از چیدمان معماری به سبک مینیمال، و بزرگ نمایی تعدادی از اجزای معماری و چیدمان فضاها میتوان یک خلاقیت منحصر بفرد ایجاد کرد. این روزها به دلیل فضای خاص و کوچک بناها در شهر می توان مدل های خاصی از چیدمان و بازی با ابعاد را امتحان کرد.

منبع: interiorzine

نظرات کاربران