100 چهره زیبای سال 2019 گلشیفته فراهانی 45مین

مجله اینترنتی Tccandler یک مجله های اینترنتی پرطرفدار است که هرساله لیستی از زیباترین چهره ها، خوشتیپ ترین مردها و مواردی از این قبیل را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.

گلشیفته فراهانی 45مین زن زیبای جهان

این مجله اینترنتی که بیشترین فعالیت های خود را به صورت فعالیت در شبکه های اجتماعی یوتیوب، توییتر و اینستاگرام متمرکز کرده است. هرساله با انتشار فیلم هایی لیست های مختلفی را منتشر می کند؛ امسال نیز این مجله با انتشار یک فیلم 10 دقیقه ای لیست 100 چهره زیبای سال 2019 را منتشر کرد.

گلشیفته فراهانی و لیست 100 چهره زیبای سال 2019

در همین مجله اینترنتی لیست افرادی که در سال گذشته نیز در این لیست حضور داشته اند بیان می شود، طبق تصویر و فیلم منتشر شده، گلشیفته فراهانی در سال 2016 چهارمین صورت زیبای جهان بوده است. پس از گلشیفته، باربارا پالوین مدل و پیش از او ژو ژینگ یای قرار می گیرند.

کوتاه درباره گلشیفته

گلشیفته فراهانی با نام شناسنامه‌ای «رهاورد فراهانی» (زاده ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران) هنرپیشه، خواننده و نوازنده اهل ایران است. او در ۳۵ فیلم نقش داشته است که بسیاری از آنها در جهان شناخته شده اند. در جایزه سزار ۲۰۱۴، برای بازی در سنگ صبور نامزد دریافت جایزه امیدبخشترین بازیگر زن شد و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره سه قاره را برای بازی در بوتیک دریافت کرد.

او در فیلم درام درباره الی (۲۰۰۹) درخشید، فیلمی که جایزه بهترین روایت جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۰۹ و خرس نقره‌ای را از جشنواره بین‌المللی فیلم برلین دریافت کرد، پس از این فیلم، او هرگز در ایران کار نکرده است. وی هم‌اکنون در پاریس، فرانسه زندگی می کند. همچنین او از اعضای آکادمی اسکار است.

فراهانی نقش های برجسته ای در فیلم های کارگردان های مشهوری همچون اصغر فرهادی،‌ بهمن قبادی، رسول ملاقلی‌پور، جیم جارموش، ریدلی اسکات، یواخیم رانینگ و اسپن سندبرگ داشته است.

منبع: ویکی پدیا

نظرات کاربران