نحوه تمیز کردن اتوی دستی در خانه

نحوه تمیز کردن اتوی دستی در خانه

اتو از جمله ابزار و وسایلی است که همیشه با آن کار داریم، قطعاً پس از مدتی به دلیل جذب میکروب و چرک های لباس سطح آن چرکین و کثیف می شود، در این مطلب قصد داریم چگونگی و نحوه تمیزکردن اتوی دستی را در خانه آموزش دهیم، در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید.

نحوه تمیز کردن اتو دستی در خانه

چندین سال اتو را روی لباس‌ها و ملافه‌ها کشیده‌اید اما تا حالا به فکر تمیز کردن آن بوده‌اید؟ نگران نشوید. این راه‌های ساده باعث نو دیده شدن اطوی شما خواهند شد.

برای تمیزکردن اتو دستی چه چیزهایی لازم دارید؟

2 قاشق چای‌خوری جوش‌شیرین

1 قاشق چای‌خوری خمیردندان

2 قاشق چای‌خوری سرکه سفید

پارچه به میزان لازم

مرحله اول

در یک کاسه‌ی کوچک جوش‌شیرین، خمیردندان و سرکه را خوب با هم ترکیب کنید.

نحوه تمیز کردن اتو دستی در خانه

مرحله دوم

اتو را روی دمای کم بگذارید. پارچه را درون مخلوط فرو کرده و به‌آرامی روی سطح زیرین اطو بکشید. می‌توانید در صورت نیاز کمی سرکه اضافه کنید.

به مالیدن پارچه زیر اتو تا زمانی که سطح اتو براق و تمیز شود ادامه دهید. این کار باعث می شود تا اتو در هربار بخشی از چرک و میکروب ها را برداشته و روند تمیز شدن اتو بهتر انجام شود، در صورت تمایل کمی گرم کردن اتو می تواند کمک بیشتری به تمیزکردن اتوی دستی شما بکند. چطور شد؟ به نظر ده سال نوتر دیده می‌شود؟

اگر شما نیز در خانه خود ترفندهای این چنین مانند تمیزکردن اتوی دستی بلد هستید و مایلید تا به دیگران اموزش دهید، با نوشتن آن و ارسال به مجله اینترنتی چراغ؛ می توانید به نام و نشان خود آن را منتشر کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما به اندازه کافی آموزنده باشد.

منبع: brightside

نظرات کاربران