چند راهکار ساده افزایش و جذب فالور اینستاگرام

چگونه فالورهای بیشتری در اینستاگرام جذب کنیم؟

اینستاگرام امروزه یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی است که خوشبختانه در ایران نیز بسیار فعال است. اگر مایل باشید می توانید با جذب فالورها و مخاطبان بیشتر از طریق آن اقدام به کسب درآمد کنید. در این مطلب قصد داریم تا چند راهکار ساده افزایش فالور در اینستاگرام را آموزش دهیم.

جذب فالور بیشتر در اینستاگرام

جذب فالور بیشتر در اینستاگرام

یکی از راه‌های رایگان و ساده برای معرفی صفحه‌ی شما استفاده از هشتگ در زیر پست‌هاست. البته باید صفحه در حالت عمومی باشد. از هشتگ های مرتبط با نوشته‌ی خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید در پی‌نوشت‌ها از دیگران بخواهید از صفحه‌ی شما نیز دیدن کنند. شما باید صبور باشید و اجازه دهید مردم جذب صفحه‌تان شوند.

در اینستاگرام این قابلیت وجود دارد که آمار صحیحی از پست‌های منتشر شده با بازدید زیاد به شما نشان داده شود. به این صورت که مطالب با بازدید بالاتر در بالای لیست قرار خواهند گرفت. در نتیجه شما می‌فهمید کدام موضوعات طرفدار بیشتری دارند. حالا می‌توانید در زمانی کمتر مطالبی را بگذارید که با مخاطبان صفحه شما هماهنگ باشد. ارزش صفحه‌ی شما به تعداد و محتوای مطالب آن است.

بعد از اینکه مطلب خوبی را آماده کردید باید برای آن عکس یا فیلم نیز بگذارید. البته در یک روز نباید تعداد زیادی پست گذاشت تا مخاطب خسته شود.

جذب فالور بیشتر با عکس و فیلم باکیفیت

در چشم مخاطب کیفیت عکس و رنگ آن بسیار مهم است. همه‌چیز اول از چشمان مخاطب می‌گذرد. باید عکس و فیلم شما در رنگ‌های متنوع و متناسب با موضوع پستتان باشد. بهتر است عکس‌ها مربع و در اندازه 1000 در 800 باشند. عکس‌های تکراری را در صفحه‌ی خود نگذارید.

یک صفحه با پرستیژ و باکلاس(موجه) ایجاد کنید

باید صفحه‌ی شما ظاهری داشته باشد که آن را معرفی کند. می‌توانید اسم صفحه را با هشتگ اختصاصی در پست‌ها با لوگوی خود استفاده کنید. همچنین در تنظیمات صفحه خود را تجاری تنظیم کنید. باید زمینه کاری صفحه شما مشخص باشد.

منبع: اینستاگرام

نظرات کاربران