زندگی نامه و بیوگرافی مینا وحید و ماجرای ازدواجش +تصاویر شخصی

زندگی نامه و بیوگرافی مینا وحید و ماجرای ازدواجش +تصاویر شخصی

مینا وحید بازیگر بااستعداد و زیبای کشور متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۶ در رشت دارای مدرک کارشناسی ارشد تئاتر و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به زندگی نامه و بیوگرافی مینا وحید، در ادامه با مجله اینترنتی چراغ همراه باشید.

مینا وحید

وضعیت خانوادگی مینا وحید

مینا در یک خانواده 5 نفره به دنیا آمده است. او یک خواهر و یک برادر به نام میلاد دارد. متاسفانه مدتی پیش خانم وحید پدرش را به علت بیماری سرطان مغز استخوان از دست داد. پدرش ابتدا با بازیگری او مخالف بود و معتقد بود بازیگری آینده ای ندارد. او دوست داشت دخترش موسسه زبان داشته باشد، البته بعد از دیدن فیلم دوران عاشقی به دخترش افتخار کرد.

چگونگی شروع به کار هنری و ماجرای بازیگر شدن مینا وحید

با تئاتر شروع کرد

فعالیت هنری خود را در دانشگاه با تئاترهای دانشجویی شروع کرد. مدتی بعد از طریق یکی از دوستانش که نویسنده بود، به یک پروژه سینمایی دعوت شد ولی به دلیل استرس شدید نتوانست توانایی خود را به نمایش بگذارد و رد شد.

چگونکی ورود به سینما

در سال 1386 وقتی که 20 ساله بود، با فیلم سینمایی آتش سبز به کارگردانی محمدرضا اصلانی پا به عرصه سینما گذاشت. او در اولین تجربه سینمایی خود با بازیگران معروفی همچون عزت اله انتظامی، مهدی احمدی، مهتاب کرامتی، فرخ نعمتی، آهو خردمند، پگاه آهنگرانی و هوشنگ قوانلو همبازی بود.

بازی در تلویزیون

برای اولین بار در سال 1390 در 24 سالگی با فیلم تلویزیونی ساعت به وقت صفر به کارگردانی احمد معظمی در قاب تلویزیون دیده شد. این تله فیلم در ایام نوروز همان سال از شبکه یک و نمایش پخش شد. سعید راد، کوروش سلیمانی و علی‌رام نورایی از دیگر بازیگران این فیلم بودند.

چگونه به شهرت رسید؟

با بازی در فیلم سینمایی دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان به شهرت رسید. او در این فیلم در کنار ستاره هایی همچون لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی و بیتا فرهی خوش درخشید. دوران عاشقی در 10 بخش مختلف نامزد دریافت سیمرغ بلورین سی و سومین جشنواره فیلم فجر شد.

آیا مینا وحید ازدواج کرده است؟

مینا وحید هنوز ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است. مدتی پیش شایعاتی مینی بر ازدواج او و رضا کیانیان (بازیگر سینما و تلویزیون) مطرح شده بود که این شایعات حقیقت نداشت.

تصاویر و عکس های شخصی از مینا وحید

مینا وحید بازیگر ایران
مینا وحید بازیگر ایرانی
مینا وحید بازیگر
مینا وحید
مینا وحید بازیگر ایران
مینا وحید بازیگر ایران

منبع: اینستاگرام مینا وحید

نظرات کاربران