کارهایی برای شاد بودن، چکار کنیم که شادتر باشیم؟

برای شاد بودن چکار باید کرد، چکار کنیم که شاد باشیم؟

برای یک زندگی سالم و شاد، تغذیه فقط بخشی از مسئله است، باید سعی کنیم شاد باشیم، چکار کنیم که شاد باشیم؟ در این مطلب به راه های ساده برای شاد بودن اشاره میکنیم.

روزتان را با افکار مثبت آغاز کنید

زمانی که صبح در آینه به خودتان نگاه می‌کنید و به تمام چیزهایی می‌اندیشید که می‌خواهید تغییر دهید انتخابی پیش روی شماست. اجازه دهید کمی متفاوت در مورد خودتان فکر کرده و شادی را اولین بخش از زندگی خود کنید.

کمی مدیتیشن و یوگا کار کنید

از تکنیک‌های مدیتیشن استفاده کنید. می‌توانید یک مچ‌بند دور دست خود بیندازید. هر زمان که شروع  به یادآوری افکار منفی در مورد خودتان یا فرد دیگری کردید نگاهی به دست خود بیندازید. این کار به  تدریج به شما کمک می‌کند افکار منفی را کنار بگذارید.

گاهی باید کودکی کرد

هر زمان در مورد مسئولیت‌ها و تعهدات خود احساس اضطراب داشتید کمی خود را از جهان دور کرده، موبایل و کامپیوتر خود را خاموش کرده و به کودکی خود بازگردید. زمانی که بیشتر شبیه به کودکان باشید توانایی کنجکاوی و خلاقیت شما بالا می‌رود. در طول روز یک رؤیا برای خود داشته و ده دقیقه به زندگی‌ای فکر کنید که همیشه آن را دوست داشتید.

خواب را جدی بگیرید، برای شاد بودن کمی بخوابید

خواب برای سلامت ضروری است اما اغلب افراد فراموش می‌کنند خواب تمرینی مفید برای سلامت روح و احساس است. کمبود خواب راهی است که شادی را از زندگی شما خواهد برد.

منبع: 5040

نظرات کاربران