دختر نوجوان هندی دارنده بلندترین موی جهان

نیلانشی پاتل نام دختر نوجوان هندی است که به مدت یازده سال موهایش را کوتاه نکرده است و از سن شش سالگی نزد آرایشگر نرفته است. این دختر نوجوان دارنده رکورد بلندترین موی جهان را از آن خود کرده است. طول موی این دختر ۶ فوت و ۳ اینچ است.

دختر نوجوان هندی دارنده بلندترین موی جهان

رکورد قبلی طول موی نیلانشی پاتل ۵.۵۹ فوت بود که اخیرا با طول موی تازه ۶.۲۱ فوتی او شکسته شده است.

او اگر نخواهد موهایش با زمین برخورد کنند، باید کفش پاشنه‌بلند بپوشد. او اهل دهکده کوچک موداسا در گجرات هندوستان است و نام‌اش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

nilanshi-patel

او می‌گوید به دلیل داشتن تجربه‌ای بد از سالن آرایشگاه دیگر موهایش را کوتاه نکرد. “کامینی بنات” مادر او در حفاظت از موهایش به نیلانشی کمک می‌کند.

راپونزل در هندوستان

دوستان نیلانشی پاتل به خاطر موهای بلندش او را “راپونزل” صدا میکنند. وی در رابطه با آرایشگاه نرفتن در طول 11 سال گذشته به خبرنگاران و کسانیکه در مراسم گینس از او پرسیدند چرا در این مدت به آرایشگاه نرفته است؛ در جواب گفته وی در 6 سالگی خاطره ی بدی را از آرایشگاه در ذهن داشته است. وی همچنین گفته است که والدینش به انتخاب او برای حفظ موهایش احترام گذاشته اند و او را وادار به کوتاه کردن موهایش نکرده اند. وی همچنین گفته است که این اتفاق و ذهنیت بد در زندگی ام حالا به رمز زیبایی من تبدیل شده است.

نیلانشی پاتل دارنده بلندترین موی جهان همچنین گفته است: من موهایم را دوست دارم و هرگز موهایم را کوتاه نخواهم کرد. این آرزوی مادرم بود که من موهایم را در کتاب گینس ثبت کنم و حال با این کارم آروزی مادرم را برآورده کرده ام.

تصاویر

بلندترین موی جهان
بلندترین موی جهان
بلندترین موی جهان از آن دختر هندی
نیلانشی پاتل
نیلانشی پاتل

منبع: gulfnews

نظرات کاربران