تصاویر جالبی از کره شمالی که باید ببینید

کره شمالی یکی از کشورهای مرموز در جهان است. مردمان کره شمالی تقریباً در یک حباب شیشه ای زندگی می کنند و گویی با جهان هیچ گونه ارتباطی ندارند. رهبر این کشو، کیم جونگ اون بصورت بسیار صریح و جدی رسانه های این کشور را تحت نظر می گیرد. کیم جونگ اون علاقه ای ندارد که جهانیان از وضعیت مردم این کشور آگاهی بدست بیاورند.

تصاویری از مردم کره شمالی

زندگی روزمره دراین کشور می تواند بسیار غم انگیر و تاریک است. تحریم هایی که آمریکا در مقابل تجهیزات اتمی این کشور اعمال کرده است بر زندگی مردم آن بسیار تأثیر گذاشته است. این درحالی است که بنظر می رسد زندگی رهبر آن ها با مردم بسیار متفاوت است.

وضعیت دسترسی به مواد غذایی

مردم این کشور از لحاظ دسترسی به مواد غذایی در شرایط بسیار بدی به سر می برند. بیشتر مردم در مناطق روستایی از مواد گیاهی و محصولات کشاورزی استفاده می کنند. این مسأله باعث شده است که دسترسی مردم به پروتئین ها کم شود.

وضعیت زندگی مردم در کره شمالی

وضعیت کودکان در کره شمالی

وضعیت کودکان در شبه جزیه شمالی کره بسیار اسفناک است. کودکان در این کشور از سنین پایین در شرایط سخت در مزارع کار می کنند و متاسفانه همین کودکان ازسوءتغذیه رنج می برند.

تصویری از یک کودک در مزارع در حال کار

سوء تغذیه بر تعداد تکان دهنده ای از کودکان در کشور مرموز نیمه شمالی شبه جزیره کره تأثیر می گذارد – تقریباً 28٪ از کودکان زیر 5 سال از رشد کمبود برخوردار هستند

سوءتغذیه کودکان در کره شمالی

حمل و نقل در شبه جزیره مرموز

مردم در این کشور از لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل در شرایط بسیار بدی هستند. در این کشور مردم از وسیله شخصی برخودار نیستند و عموماً از سیستم حمل و نقل بسیار بی کیفیتی استفاده می کنند که عموماً قطارهای بسیار کهنه هستند. دوچرخه در این کشور از وسایل بسیار گرانقیمت محسوب می شود.

حمل و نقل در کره
بیشتر مردم در کره شمالی لاغر هستند
کودکان فقیر کره شمالی
وضعیت اسفناک کوودکان و التماس و گدایی کودکان در ایستگاه قطار

منبع: bussinessinsider

نظرات کاربران